Archiwum - września 2017

Piszczenie w uszach i inne problemy ze słuchem

Autor: fitoterapia | Kategorie:
Tagi:
11. września 2017 10:33:00

Piszczenie w uszach może być również określane jako szum w uszach i najczęściej jest ono diagnozowane przez lekarzy jako uszkodzenie narządu słuchu zwanego ślimakiem. Jest to część ucha wewnętrznego, która mogła ucierpieć na skutek słuchania zbyt głośnej muzyki przez słuchawki. Często widzimy komunikat, wyświetlający się na ekranach sprzętów do odtwarzania muzyki, ostrzegający że zbyt głośna muzyka może skutkować nieodwracalnymi zmianami słuchu. Piszczenie w uszach może być również dolegliwością występującą u osób dorosłych i oznacza stępienie się słuchu. Czasem jest to wywołane zażywaniem niektórych leków. Jest to najpopularniejszy objaw sugerujący uszkodzenie ślimaka. Na szczęscie istnieją skuteczne ziołowe preparaty na piszczenie w uszach.


5 pozostałych objawów, które mogą świadczyć o uszkodzeniu słuchu


Jedną z podstawowych niepokojących objawów jest napięcie emocjonalne, rozdrażnienie, które obserwujemy w naszym zachowaniu. Czynności, które nie mają prawa nas denerwować nagle stają się bardzo irytujące. Kolejną może być brak snu. Bezsenność jest objawem wielu chorób. Problemy z koncentracją i porozumiewaniem się są nieuniknione w momencie kiedy nastąpi poważne uszkodzenie narządu słuchu. Osoby niedosłyszące często denerwują się, ich koncentracja spada, ponieważ komunikowanie się jest zaburzone. Zmęczenie, rozdrażnienie mogą prowadzić nawet do depresji. Dlatego kiedy zauważymy którykolwiek z objawów powinniśmy udać się do specjalisty i jak najszybciej zacząć skutecznie działać, aby rozwiązać problem.


Urofort - ratunek przy dolegliwościach dróg moczowych

Autor: fitoterapia | Kategorie:
Tagi:
01. września 2017 10:29:00

Wszelkie zakażenia dotykające miejsca intymne mogą być prawdziwym koszmarem i udręką. Brzydki zapach, zwiększona potrzeba oddawania moczu oraz ból i pieczenie jakie temu towarzyszą to podstawowe objawy rozwijającej się choroby dróg moczowych. Ważne jest natychmiastowe działanie, czyli badania oraz diagnoza, a następnie leczenie.


Naturalne składniki przy łagodnych zakażeniach


Największą skuteczność w walce z dolegliwościami układu moczowego osiąga się, gdy organizm wydala duże ilości wody. Urofort jest lekiem moczopędnym, który poprawia przepływ cieczy w organizmie, dlatego bardzo często sięga się po niego nie tylko podczas łagodnych stanach zapalnych pęcherza czy nerek, ale także przy kamicy nerkowej. Naturalny skład, czyli połączenie liścia mącznicy, ziela nawłoci oraz pokrzywy w kojący sposób wpływa na drogi moczowe. Lek aplikuje się doustnie, pamiętając przy tym o spożyciu dużej ilości wody, najlepiej po posiłku. Nie zaleca się zażywania Urofortu kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Należy także wstrzymać się z prowadzeniem samochodu, przez obecny w preparacie etanol. Po czterech dniach spożywania odpowiednich dawek płynu dolegliwości powinny zostać całkowicie zażegnane.


Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301